PZP povinné zmluvné poistenie

Posted Pridal - aadmin v PZP     Comments No comments
sep
5

Vybavte si PZP Povinné Zmluvné Poistenie rýchlo a za tú najlepšiu cenu pre Vás.

 
  • Kontaktujte nás, dohodite si osobné stretnutie alebo si vybavte poistenie online na našej stránke
  • U nás získate všetky existujúce zľavy, ktoré by ste dostali v poisťovni
  • Najlacnejšie poistenie PZP motorových vozidiel, navštívte nás osobne na našej pobočke v Námestove 

Vyplniť formulár


Vodič každého vozidla, či už sa jedná o automobil, motocykel, prívesný vozík, stroj alebo iné vozidlo, ktorého držiteľ je podľa zákona povinný uzatvoriť PZP, je povinný pri cestnej kontrole na požiadanie príslušníka Policajného zboru alebo inej oprávnenej osoby, preukázať sa príslušným dokladom o uzatvorení PZP.

My Vám ponúkame možnosť vybrať si z množstva rôzných poistovní aj s výhodami, ktoré k PZP motorových vozidiel ponúkajú.

Po uzatvorení PZP Vám okamžite vydáme doklad o uzavretí PZP a to bielu a zelenú kartu. Biela karta Vám umožnuje cestovať po Slovensku a zelená karta slúži ako doklad o uzatvorenom PZP pri ceste do zahraničia, avšak len v Európe.

Doklad o uzatvorení PZP na vaše motorové vozidlo teda bielu kartu na Slovensku a zelenú kartu PZP v zahraničí je nutné mať stále pri sebe.

V prípade, že sa vodič vozidla nevie preukázať dokladom o uzatvorení PZP, je polícia oprávnená na mieste zadržať Doklad o evidencii vozidla a neumožniť pokračovať takémuto vozidlu v ceste.

Na našej pobočke v NámestoveVám odborne poradíme, pomôžeme vybrať to najlepšie PZP pre Vás a zároveň Vám pomôžeme získať aj všetky výhody tej, ktorej poisťovne v ktorej sa rozhodnete PZP na vaše motorové vozidlo uzavrieť.

VIAC O PZP Motorových Vozidiel

Post comment

UA-39520195-1